Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Порядок оскарження рішень розпорядників інформації, їх дій чи бездіяльності

Статтею 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачено право запитувачів на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації. Скарги можуть бути подані до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
 
Запитувач має право оскаржити:
1)   відмову в задоволенні запиту на інформацію;
2)   відстрочку задоволення запиту на інформацію;
3)   ненадання відповіді на запит на інформацію;
4)   надання недостовірної або неповної інформації;
5)   несвоєчасне надання інформації;
6)   невиконання розпорядниками обов'язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 цього Закону;
7)   інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації, що порушили законні права та інтереси запитувача.
 
Рішення, дії чи бездіяльність працівників окружних прокуратур Луганської області  і  обласної прокуратури   з  питань забезпечення доступу до публічної інформації можуть бути оскаржені керівникам окружних прокуратур, обласної прокуратури, Офісу Генерального прокурора або до суду.
 
Скарги на ім’я Генерального прокурора, керівників обласної та окружних прокуратур розглядаються у порядку та строки, визначені Законом України «Про звернення громадян», з урахуванням положень Інструкції про порядок забезпечення доступу до публічної інформації в органах прокуратури України, затвердженої наказом Генерального прокурора № 363 від 06.08.2020.
 
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.
 

кількість переглядів: 763