22.01.2013

Оновлення інформаційної системи "Єдиний реєстр досудових розслідувань"

Були внесені наступні зміни:
1. При вході до розділу «МОНІТОРИНГ» користувачу доступні наступні 3 підрозділи:
 
 • «Реєстр кримінальних проваджень»:
  На першій сторінці вказаного підрозділу відображається виключно фільтр з параметрами проваджень/правопорушень та порожня таблиця справ, яка має заповнюватися лише після запуску фільтру.
  У разі якщо не обрано жодного параметру, після фільтрації відображається увесь перелік позицій, доступних для перегляду.
    
 • «Реєстр незареєстрованих правопорушень»:
  Фільтрація у розділі не застосовується.
    
 • «Архів правопорушень»:
  Фільтрація у розділі не застосовується.
   
2. Змінено параметри відображення проваджень/правопорушень у розділі «КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ»:
Для того, щоб провадження було доступним для виконання процесуальних дій (відображалось у реєстрі) відповідна особа повинна бути внесена до електронної картки провадження у відповідному полі («керівник прокуратури», «керівник ОДР», тощо).
 
3. Змінено параметри доступу до проваджень/правопорушень у розділі «МОНІТОРИНГ»:
 
 • Для користувачів системи з роллю «аналітик» та «керівник органу прокуратури» відображаються провадження/правопорушення підрозділу прокуратури, де вони працюють, всіх підпорядкованих прокуратур та піднаглядних органів досудового розслідування.
 
 • Для користувачів системи з роллю «керівник органу досудового розслідування» відображаються провадження/правопорушення підрозділу органів досудового розслідування, де вони працюють, і всіх підпорядкованих підрозділів.

кількість переглядів: 1529
Пошук