09.11.2015

На Луганщині терорист добровільно здався правоохоронним органам

Сєвєродонецьким міським судом розглянуто клопотання прокурора та звільнено від кримінальної відповідальності учасника терористичної організації «Луганська народна республіка», який добровільно здався правоохоронним органам України та надав інформацію щодо осіб, які продовжують скоювати злочини проти народу України, перебуваючи на стороні бойовиків.

Під час судового розгляду встановлено, що мешканець міста Лисичанська Луганської області у червні 2014 року, діючи під впливом антиукраїнської пропаганди, вступив до складу підрозділу тилового забезпечення одного зі збройних формувань терористичної організації «ЛНР». Після звільнення міста Збройними Силами України, він у складі вказаного підрозділу переїхав до міста Стаханов, де продовжив незаконну діяльність. Однак, усвідомивши, що діяльність «ЛНР» не відповідає задекларованим «ватажками» засадам, добровільно вийшов з її складу та звернувся до правоохоронних органів України.

З огляду на те, що особа добровільно припинила свою участь у терористичній організації, інших злочинів не вчиняла, повідомила українські правоохоронні органи про факти злочинної діяльності та учасників вказаної організації, прокурором до суду направлено клопотання про звільнення її від кримінальної відповідальності.

Довідково: відповідно до ч. 2 ст. 258-3 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв''язку із діяльністю такої організації, якщо в її діях немає складу іншого злочину.


Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 3094