23.03.2016

На Луганщині громадянин України, який поєднував службу в поліції і співпрацю з ФСБ РФ, опинився на лаві підсудних

Прокуратурою Луганської області до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього поліцейського Головного Управління Національної поліції в Луганській області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада) та ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної групи чи терористичної організації).

Нагадаємо, що 26 січня 2016 року співробітниками Служби безпеки України за участю прокуратури Луганської області, під час проведення обшуку у службовому кабінеті, викрито злочинну діяльність працівника одного з підрозділів Головного Управління Національної поліції України проти нашої держави.

Колишній поліцейський обвинувачується в умисному на шкоду обороноздатності України наданні іноземним представникам ФСБ Російської Федерації, які діють під виглядом так званого «міністерства державної безпеки «ЛНР», допомоги у проведенні підривної діяльності проти України.

Установлено, що зрадник надав свою добровільну згоду на співпрацю з представниками ФСБ Російської Федерації, а саме щодо сприяння діяльності терористичної організації «ЛНР» шляхом збору інформації про дислокацію та розташування блок-постів, маршрути переміщення військової техніки та засоби конспірації. Для надання інформації обвинувачений використовував законспіровані канали передачі інформації через електронні поштові скриньки у мережі Інтернет.

Подальшу долю зрадника вирішить суд.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 111 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої; санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п''''ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 2492