15.08.2016

На Луганщині розпочато спеціальне досудове розслідування стосовно заступник Міністра внутрішніх справ терористичної організації «ЛНР»

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно так званого заступника Міністра внутрішніх справ терористичної організації «ЛНР», якому у серпні 2015 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації)

 

 

Досудовим розслідуванням установлено, що колишній співробітник одного із органів МВС України добровільно перейшов на сторону терористичної організації «ЛНР» та бере активну участь у діяльності силового блоку вказаної терористичної організації, обіймаючи посаду так званого заступника Міністра внутрішніх справ терористичної організації «ЛНР».

Оскільки вказана особа переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово окупованій території Луганської області, його оголошено у розшук та на підставі ухвали слідчого судді у кримінальному провадженні розпочато спеціальне досудове розслідування.

 

Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 2102