30.12.2016

На Луганщині засуджено колишнього депутата однієї з районних рад за фактом посягання на територіальну цілісність та недоторканність України

Прокуратурою Луганської області підтримано державне (публічне) обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно колишнього депутата Кремінської районної ради за фактом вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 110 КК України  (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України)

 

 

 

Нагадаємо, що колишній депутат Кремінської районної ради у квітні 2014 року на території одного з селищ району організував проведення так званого «референдуму про визнання державного суверенітету «ЛНР», який відбувся 11 травня 2014 року.

Посадовець, використовуючи власний авторитет серед мешканців району, в ході особистої бесіди та в телефонній розмові, пропонував трьом мешканкам району взяти участь у проведенні «референдуму» шляхом участі у так званій «виборчій комісії». В подальшому екс-депутат надав так званій «виборчій комісії» бюлетені для голосування, які самостійно перевіз до місця проведення «референдуму про визнання державного суверенітету «ЛНР» на власному автомобілі.

Під час розгляду кримінального провадження в суді першої інстанції посадовець визнав себе винним в повному обсязі.

Вироком Кремінського районного суду колишньому депутату призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі з випробуванням строком на 3 роки.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 456