03.01.2017

На Луганщині взято під варту бойовика терористичної організації «ЛНР»

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно учасника терористичної організації «ЛНР», якому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України  (участь у діяльності терористичної організації)

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин України в 2014 році призначений на посаду першого помічника начальника відділу профілактики військової комендатури Жовтневого району міста Луганська, після чого в 2015 році обіймав посаду начальника штабу військової комендатури Жовтневого району міста Луганська.

Вказаний громадянин складав розподіл графіку патрулів, нарядів, правила з техніки безпеки, проводив профілактичні бесіди з військовослужбовцями незаконних збройних формувань.

За клопотанням процесуального керівника, ухвалою Сєвєродонецького міського суду, поплічнику терористів обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

 

Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 644