15.05.2018

Прокуратурою Луганщини до суду направлено обвинувальний акт стосовно однієї з учасниць проведення так званого «референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «ЛНР»

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно мешканки Новоайдарського району Луганської області за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України (умисні дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, направлені на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України)

 

Розслідуванням встановлено, що у травні 2014 року громадянка України погодилася взяти участь у проведенні на території одного з селищ Новоайдарського району так званого «Референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «ЛНР» у якості члена так званої «виборчої комісії». Виконуючи відведену їй роль в організації та проведенні зазначеного «референдуму», жінка заповнювала відомості та видавала бюлетені виборцям на так званій «виборчій дільниці».

Під час досудового розслідування підозрювана повністю визнала свою провину у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, щиро розкаялась та активно сприяла розкриттю злочину.

Наразі обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні з угодою про визнання винуватості направлено до суду.

 

Довідково: санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 243