06.07.2018

На Луганщині до 8 років позбавлення волі засуджено так званого депутата «Народної Ради «ЛНР»

Прокуратурою Луганської області здійснюється підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно громадянина України за фактом вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 КК України (вчинення умисних дій, направлених на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу та захоплення державної влади), ч. 2 ст. 110 КК України (вчинення умисних дій, направлених на зміну меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 258-3 КК України (вчинення умисних дій, направлених на участь та організаційне сприяння діяльності терористичної організації)

 

Встановлено, що у травні 2014 року мешканця Луганщини обрано депутатом першого скликання так званої «Народної Ради «ЛНР», у складі якої він брав участь у так званому «засіданні депутатів «Народної Ради «ЛНР» та голосував за прийняття так званого «Тимчасового основного закону (конституції) «ЛНР». За участі вказаного громадянина прийнятий так званий Закон «ЛНР» «Про правовий режим воєнного стану», на підставі якого «введено в дію воєнний стан» на тимчасово не підконтрольній території Луганської області.

На підставі ухвали Сєвєродонецького міського суду до поплічника терористів застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За принципової позиції процесуального керівника судом псевдодепутата визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3 КК України, та призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

 

 

кількість переглядів: 272