27.09.2018

Прокурор Луганщини повідомив про підозру депутату однієї з міських рад області у сприянні та співорганізації псевдореферендуму навесні 2014 року

Сьогодні, 27.09.2018, прокурор Луганської області Володимир Янко повідомив про підозру депутату однієї з міських рад Попаснянського району у вчиненні умисних дій, направлених на зміну меж території та державного кордону України, в порушення порядку, встановленого Конституцією України (ч. 2 ст. 110 КК України) 

 

Слідством встановлено, що у травні 2014 року жінка-депутат забезпечила проведення на території м. Золоте так званого «Референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «ЛНР» з метою зміни меж існуючого кордону та територіальної цілісності України.

Крім того, остання підшукала членів так званої «виборчої комісії» для участі у проведенні незаконного голосування, контролювала видачу бюлетенів та процес підрахунку результатів «волевиявлення».

За вчинення інкримінованого злочину депутату може загрожувати від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

 
кількість переглядів: 908