09.10.2018

У прокуратурі Луганщини відбулась зустріч із представниками Ради прокурорів України

09 жовтня 2018 року в прокуратурі Луганської області проведено круглий стіл на тему «Участь Ради прокурорів України в організаційному забезпеченні діяльності прокуратури та виконанні завдань прокурорського самоврядування».

 

 

У роботі взяли участь Голова Ради прокурорів України Михайло Місюра, члени Ради – Іван Гойденко, Андрій Сосонський, представники прокуратури області і місцевих прокуратур. Відкрив захід прокурор Луганської області Володимир Янко.

Представники Ради прокурорів звернули увагу на застосування вимог Закону України «Про прокуратуру» щодо прокурорського самоврядування, гарантій та забезпечення незалежності прокурорів, їх соціального захисту.

 

«Створення умов праці та соціальне забезпечення працівників органів прокуратури – це пріоритетний напрямок роботи Ради прокурорів. Від цього залежить стала та ефективна робота прокурорів на місцях, виконання обов’язків, покладених на них суспільством і державою», – зазначив Голова Ради прокурорів України Михайло Місюра.

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні проблемних питань та висловили свої думки щодо шляхів їх вирішення. Розглянули налагодження тісної комунікації та співпраці між прокурорами в Луганській області та представниками Ради.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 872