23.10.2018

Підрив двох мешканців Попаснянського району на вибуховому пристрої кваліфіковано, як терористичний акт

Органами прокуратури Луганщини здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 258 КК України (терористичний акт), за фактом підриву на вибуховому пристрої двох мешканців окупованого міста Золоте-5 Попаснянського району.

 

 

Слідством встановлено, що 18.10.2018 о 08.45 ранку в районі непідконтрольної українській владі території м. Золоте-4 стався вибух невідомого снаряда, в результаті якого, ймовірно, постраждали жінка 1972 року народження та чоловік 1973 року народження, що мешкали в Золотому-5.

За попередніми даними, вищевказані особи намагалися з’ясувати причину відсутності світла у своєму будинку. Для цього їм було необхідно вимкнути рубильник в трансформаторній будці, що розташована біля посту військовослужбовців у Золотому-4.

Через деякий час після того, як військові пропустили вказаних осіб, вони почули як пролунав вибух, що схожий на розрив гранати або протипіхотної міни.

Наразі проведення огляду місця події та інших необхідних слідчих дій ускладнюється тим, що територія, на якій скоєно кримінальне правопорушення, знаходиться під контролем незаконних збройних формувань «ЛНР», внаслідок чого існує небезпека для життя та здоров’я працівників правоохоронних органів.

На даний час досудове розслідування по даному кримінальному провадженню триває.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 1317