21.03.2019

Мешканця Новопсковського району засуджено за участь у проведенні так званого «референдуму» на підтримку «ЛНР»

Прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у  кримінальному провадженні стосовно мешканця Новопсковського району  за фактом організації та проведення так званого «референдуму» щодо підтримки «Акту про державну самостійність «ЛНР» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110  КК України (умисні дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, направлені на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України).

Прокурором надано достатньо ґрунтовних доказів того, що 11 травня 2014 року підозрюваний за попередньою змовою з іншими особами добровільно брав участь у проведенні незаконного «референдуму» на території одного з населених пунктів Новопсковського району. Зокрема, чоловік облаштовував «виборчу дільницю» в приміщенні сільського клубу, а також здійснював облік виборців та видавав бюлетені для голосування.

Враховуючи той факт, що під час досудового розслідування чоловік повністю визнав свою провину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину та викриттю інших співучасників, між ним та прокурором укладено угоду про визнання винуватості.

Вироком Новопсковського районного суду особу визнано винною  засуджено до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 766