11.04.2019

На Луганщині до 8 років позбавлення волі засуджено бойовика, який служив в підрозділах силового блоку терористичної організації «ЛНР»

Прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом участі громадянина України у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

 

Під час досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що мешканець м. Голубівка (Кіровськ) з 2017 року  брав участь  у незаконній діяльності «4-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу» та «3-го відділення 1-го взводу механізованої роти 14-го мотострілкового батальйону» «Народної міліції» терористичної організації «Луганська народна республіка».

Під час несення служби в підрозділах силового блоку терористичної організації «ЛНР» бойовик перешкоджав відсічі збройної агресії Російської Федерації на тимчасово окупованій території Луганської області. Зокрема, брав участь у діяльності на боці терористів проти сил Антитерористичної операції (АТО) та Операції об’єднаних сил (ООС) на території населених пунктів Жолобок Попаснянського району та Сентянівка (Фрунзе) Слов’яносербського району.

Вказану особу у лютому 2019 року затримано військовослужбовцями Збройних Сил України  поблизу смт Донецький Луганської області, де проходить лінія зіткнення з тимчасово окупованими  територіями.

На підставі ухвали слідчого судді Сєвєродонецького міського суду до  поплічника терористів застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Під час досудового розслідування підозрюваний повністю визнав свою провину, розкаявся у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та сприяв органам досудового розслідування у викритті діяльності інших терористів.

Вироком Кремінського районного  суду зловмисника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України  та призначено йому  покарання у виді 8  років позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 798