03.02.2020

Екс-керівник ПАТ «Лисичанськвугілля» підозрюється у зловживанні службовим становищем, що завдало державі близько 190 тис. грн збитків

За процесуального керівництва Лисичанської місцевої прокуратури  повідомлено про підозру колишньому керівнику ПАТ «Лисичанськвугілля» у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).

 

За матеріалами слідства, у березні 2016 року службова особа, будучи відповідальною за проведення державних закупівель, надала незаконні вказівки керівному складу відокремлених підрозділів вугледобувного підприємства щодо укладання прямих договорів закупівлі промислового обладнання за цінами, які значно перевищували ринкові.

З метою отримання неправомірної вигоди від підприємства-постачальника підозрюваний уникнув проведення тендерних процедур та створив умови для одноосібної участі у допорогових закупівлях.

Протиправні дії керівника  завдали державному бюджету в особі ПАТ «Лисичанськвугілля» матеріальні збитки у розмірі близько 190 тис. гривень.

Слідством встановлено, що після повідомлення  про підозру чоловік виїхав  на тимчасово окуповану території Луганської області, у зв’язку з чим його оголосили у розшук.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 1366