25.06.2020

За втручання прокуратури підприємець Сватівського району сплатив до держбюджету понад 30 тис. грн за порушення правил вантажоперевезень

За позовом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області до державного бюджету України сплачено кошти у розмірі понад 30 тис. грн за порушення при здійсненні проїзду великоваговим транспортним засобом автомобільними дорогами загального користування.

 

Прокуратура встановила, що у жовтні 2019 року один із приватних підприємців Сватівського району перевозив на вантажному транспорті сільськогосподарську продукцію на території Полтавської області з перевищенням допустимих вагових норм.

За дане порушення Управлінням Укртрансбезпеки на підприємця нараховано штрафні санкції у розмірі понад 30 тис. грн. Добровільно автовласник сплатити кошти до державного бюджету відмовлявся.

У зв’язку із цим місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Луганської області з метою захисту інтересів держави для стягнення плати за порушення у визначеному законом порядку.

Після відкриття провадження фізична особа-підприємець добровільно сплатила до державного бюджету України кошти, у зв’язку з чим судом прийнято рішення про закриття провадження.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

(за матеріалами Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури)

кількість переглядів: 100