26.06.2020

У Сєвєродонецьку за збут амфетаміну наркоділка засуджено до 7 років позбавлення волі

Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області місцевого мешканця визнано винним у незаконному  придбанні, зберіганні з метою збуту  та незаконному збуті небезпечних психотропних речовин (ч. 1 ст. 307 КК України) та засуджено до 7 років позбавлення волі. 

 

Публічне обвинувачення підтримували прокурори Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області.

Стороною обвинувачення доведено, що 26-річний раніше судимий чоловік упродовж грудня 2018 року – січня 2019 року займався збутом на території міста  психотропної речовини – амфетаміну. Реалізація психотропу здійснювалася  шляхом особистої зустрічі з покупцями, передачі наркотичного товару та отримання коштів.

Під час проведення обшуку за місцем проживання вказаної особи виявлено та вилучено 74 полімерних пакетів з нашаруванням психотропної речовини, шприці, електронні ваги, що використовувалися для збуту амфетаміну.

У ході судового розгляду  кримінального провадження суду надано достатні докази, що підтверджують винуватість правопорушника. Обвинувачений свою провину не визнав та заперечував у суді факт скоєння злочину.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів із дня проголошення вироку).

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 91