26.04.2017

«На гарячому» викрито декана Донбаського державного технічного університету при одержанні неправомірної вигоди

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні  за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди деканом Донбаського державного технічного університету (ч. 3 ст. 368 КК України)

 

 

Працівниками прокуратури Луганської області спільно зі співробітниками Слідчого управління Національної поліції у Луганській області, Об’єднаного штабу Центрального Управління УСБУ в районі проведення АТО, Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито «на гарячому» декана університету під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 2200 гривень від студента університету за допуск до сесії та складання заліків.

Наразі особу затримано в порядку ст. 208 КПК за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та вирішується питання про обрання останньому запобіжного заходу.

 

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 324