25.05.2017

Прокуратурою Луганщини спільно з Управлінням захисту економіки у Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито «на гарячому» декана Луганського державного медичного університету при одержанні неправомірної вигоди

Прокуратурою Луганщини спільно з Управлінням захисту економіки у Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито під час одержання неправомірної вигоди декана Луганського державного медичного університету за ознаками вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України

 

Розслідуванням встановлено, що декан факультету Луганського державного медичного університету систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду за сприяння у складенні заліків та іспитів особами, які здобувають післядипломну освіту у вказаному навчальному закладі.

Під час одержання чергової суми неправомірної вигоди у розмірі 2800 гривень вказану службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час вирішується питання про повідомлення про підозру у вчиненні даного кримінального правопорушення та застосування до останнього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області (за матеріалами Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури)

кількість переглядів: 264