09.06.2017

Прокуратура Луганщини направила до суду обвинувальний акт стосовно очільника «Міністерства інфраструктури та транспорту» терористичної організації «ЛНР»

Прокуратурою області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом участі громадянина України у діяльності терористичної організації «ЛНР», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України

 

 

Розслідуванням встановлено, що у січні 2017 року громадянин України надав згоду та ініціював своє призначення на так звану посаду виконувача обов’язків міністра «Міністерства інфраструктури та транспорту «ЛНР». Перебуваючи на вказаній посаді він здійснює забезпечення соціально-економічного розвитку терористичної організації «ЛНР» шляхом проведення псевдодержавної політики у сфері фінансів, науки, освіти, культури, охорони здоров’я, безпеки дорожнього руху та екології, забезпечує виконання «бюджету» терористичної організації «ЛНР», порушуючи тим самим інтереси держави та конституційні права громадян України, які перебувають на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області.

Оскільки вказана особа переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області, стосовно останнього проведено спеціальне досудове розслідування, за результатами якого обвинувальний акт направлено до суду.

 

Довідково: cанкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 1484