11.07.2019

За вчинення корупційного злочину посадовця сільськогосподарського підприємства в Білокуракинському районі засуджено до 3 років позбавлення волі

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим повторно (ч. ч. 2, 3 ст. 191 КК України).

У ході досудового розслідування встановлено, що керівник підрозділу сільськогосподарського підприємства в Білокуракинському районі, наділений організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями по здійсненню керівництва та управління господарською діяльністю, у вересні 2015 року та травні 2017 року, зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів сільгосптехнікою підприємства на загальну суму 63 тис. грн.

Наразі вироком суду посадовця визнано винним у вчиненні злочинів та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатись діяльністю, пов’язаною із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області
(за матеріалами Білокуракинського відділу                                                                                            
Старобільської місцевої прокуратури)

кількість переглядів: 459