22.07.2019

Обвинувальний акт стосовно учасників ОЗГ, які підозрюються у вчиненні крадіжки 300 тис. грн, скеровано до суду

Прокуратурою Луганської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням  учасників злочинного угруповання, які вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, вчинена у великих розмірах, організованою групою).

Досудовим розслідуванням встановлено, що на початку 2019 року мешканець м. Рубіжне, з метою вчинення крадіжки у великих розмірах, організував злочинну групу, до складу якої увійшли ще двоє місцевих жителів.

Відповідно до розробленого організатором злочинного плану, учасники злочинного угруповання повинні були підібрати квартиру або інше приміщення, де будуть знаходитися грошові кошти у великому розмірі, здійснювати візуальне спостереження за об’єктом злочину, підготувати знаряддя вчинення кримінального правопорушення, а саме: маски, з метою приховування зовнішності, рукавички для виключення залишення слідів пальців рук на місці скоєння злочину, засоби для відмикання замків тощо.

Після проведення довготривалої ретельної підготовки до вчинення злочину, в ніч з 17 на 18 травня 2019 року, учасники групи проникли до квартири у м. Рубіжне, звідки викрали сейф, у якому знаходилися грошові кошти у розмірі 300 тис. грн.

Стосовно організатора злочинного угруповання судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, стосовно іншого учасника групи – домашній арешт.

Довідково: покарання за вказаний злочин передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 458