25.07.2019

За втручання прокуратури повернуто у розпорядження Сєвєродонецької міської ради земельну ділянку вартістю понад 14 млн грн

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою під час опрацювання законності користування земельними ділянками встановлено, що у жовтні 2008 року між Сєвєродонецькою міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки площею майже 3,5 га вартістю понад 14 млн грн.

 

Правочин передбачав будівництво торговельно-офісного комплексу та був укладений строком на три роки.

У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди рішенням міської ради у листопаді 2011 року у поновленні вказаного договору товариству відмовлено, оскільки в означений період земельна ділянка за призначенням не використовувалася,  будівельні роботи не розпочиналися.

У той же час, всупереч вимог договору та земельного законодавства орендарем не повернуто земельну ділянку у розпорядження територіальної громади.

Сєвєродонецька місцева прокуратура відреагувала на порушення та звернулася з відповідною позовною заявою до Господарського суду Луганської області.

Під час розгляду справи у суді відповідачем добровільно виконано позовну вимогу та повернуто земельну ділянку у розпорядження Сєвєродонецької міської ради.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 419