26.07.2019

У прокуратурі Луганської області підбили підсумки I півріччя 2019 року (ФОТО)

Під головуванням прокурора Луганської області Володимира Янка за участі заступників прокурора області, керівників місцевих прокуратур та структурних підрозділів апарату регіональної прокуратури відбулася підсумкова нарада за результатами роботи у I півріччі поточного року.

 

Під час проведення наради обговорено стан виконання покладених на органи прокуратури функцій і завдань, актуальні проблеми протидії злочинності, зміцнення законності і правопорядку в регіоні. Зокрема, акцентовано увагу на виявленні та належному розслідуванні корупційних злочинів у бюджетній сфері, злочинів проти довкілля  та у земельній сфері, незаконного використання надр тощо.

Окремо розглянуто питання забезпечення якісного підтримання публічного обвинувачення в судах та виконання рішень судів у справах за позовами прокурора на захист інтересів держави, дотримання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні та інші актуальні питання.

За результатами наради ухвалено низку заходів з метою подальшого підвищення ефективності діяльності органів прокуратури області.

 

 

Прес-служба прокуратури Луганської області


кількість переглядів: 524