05.08.2019

Прокуратура довела провину жінки, яка під час розпивання алкоголю вдарила знайому кухонним ножем в груди

Лисичанською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевої мешканки за фактом спричинення умисних тяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 КК України).

Досудовим розслідуванням установлено, що на початку січня  2017 року  у м. Лисичанську 35-річна жінка розпивала алкогольні напої зі знайомою на кухні власної квартири.

З мотивів особистої неприязні між ними виникла сварка, що закінчилася різаниною. Під час конфлікту засуджена навмисно заподіяла потерпілій удар кухонним ножем у грудну клітину, чим спричинила останній колото-різане поранення. Жінку госпіталізували до лікарні з пошкодженням селезінки та внутрішньочеревним крововиливом.

Під час судового розгляду обвинувачена повністю визнала себе винною в інкримінованому їй злочині та розкаялася  у скоєному.

Лисичанський міський суд Луганської області погодився з доводами прокурора та засудив жінку до 5 років  і 2 місяців позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 351