13.08.2019

Зловмисник проведе 4 роки за ґратами за низку крадіжок кришок каналізаційних люків на вулицях Сєвєродонецька

За якісного публічного обвинувачення, яке підтримувала у суді Сєвєродонецька місцева прокуратура, 32-річного місцевого мешканця засуджено за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно).

У ході досудового розслідування встановлено, що впродовж березня 2018 року раніше судимий чоловік з корисливих мотивів неодноразово здійснював крадіжки металевих (чавунних) кришок каналізаційних люків на вулицях Сєвєродонецька та здавав  їх на металобрухт.

Унаслідок своїх злочинних дій крадій завдав ТОВ  «ТАУН СЕРВІС», якому належать каналізаційні колектори,  майнової шкоди у розмірі 16  тис. грн.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєнні злочину не визнав, обґрунтовуючи це своєю відсутністю в місті. Проте всі докази, які були зібрані слідством та надані стороною обвинувачення у суді, свідчили проти нього.

Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області зловмиснику призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі. Це вже четверта за рахунком судимість чоловіка.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 340