23.08.2019

Прокуратура відстояла свою принципову позицію щодо призначення вбивці справедливого покарання – 8 років за ґратами

Кремінським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури підтримано в суді публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 52-річного раніше судимого мешканця Кремінського району, який  скоїв умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 КК України).

Слідством встановлено, що у травні 2019 року обвинувачений розпивав  спиртні напої в гостях у свого знайомого. Обидва чоловіки раніше були засуджені та відбували покарання в місцях позбавлення волі.

Товариші по чарці почали обговорювати взаємовідносини ув’язнених під час відбування покарання, в результаті чого між ними сталася суперечка.

Під час конфлікту зловмисник взяв зі столу ніж та зухвало заподіяв господарю будинку чисельні удари в область грудної клітини, ребер та шиї. Потерпілий помер на місці від  проникаючих колото-різаних поранень та значної крововтрати.

Завдяки принциповій позиції прокурора Сєвєродонецьким міським судом  Луганської області вказаного громадянина визнано винним у вчиненні умисного вбивства  та призначено покарання у вигляді 8  років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 394