29.11.2019

Прокурорів Луганщини привітали з професійним святом (ФОТО)

З нагоди Дня працівників прокуратури у п'ятницю, 29 листопада 2019 року, у прокуратурі  Луганської області  відбувся урочистий захід.  Цього дня з професійним святом привітали прокурорів керівники правоохоронних органів та силових структур регіону, представники Луганської обласної державної адміністрації.

У свою чергу виконувач обов'язків прокурора Луганської області Олексій Смирнов подякував колективу за плідну працю та зазначив: «Тільки спільними  зусиллями обласної влади, прокуратури, Національної поліції, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби ми можемо вирішувати нагальні питання боротьби зі злочинністю в нашому регіоні».

Напередодні свята працівників прокуратури нагородили відзнаками голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації  Сергія Гайдая, керівництва регіональної прокуратури та  правоохоронних  органів  Луганщини.

На адресу  прокурорів звучали привітання з побажаннями професійного зростання,  наснаги та успіхів у щоденному утвердженні букви Закону  та засад Справедливості.Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 850