29.11.2019

Привітання керівництва прокуратури Луганської області з Днем працівників прокуратури

Шановні працівники та  ветерани органів прокуратури Луганської області!

Щиро вітаю вас з Днем працівників прокуратури та 28-річчям прокуратури незалежної України!

Напередодні професійного свята бажаю усім нам витримки, сил  та наснаги у важливий для України час. Частиною перетворень в нашій державі є реформування прокуратури, що передує створенню оновленого органу, з новими підходами та принципами. Це – черговий етап  розвитку прокуратури. Але пріоритети в роботі її працівників незмінні: справедливість, повага до закону та невідворотність покарання за його порушення.

Внесок працівників прокуратури у розбудову правової держави — надзвичайно важливий, адже від вашої професійності, принциповості та відповідальності залежить довіра громадян, відстоювання їхніх інтересів та свобод.

Впевнений, що попри всі труднощі, ви зможете чесно та віддано служити  державі і суспільству, виконувати свої обов’язки з  повною самовіддачею.

Хочу подякувати кожному з вас за те, що з початком збройного конфлікту, в найтяжчі часи для Луганщини —  в умовах Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил — ви не зрадили присязі та продовжили віддано працювати, боронити територіальну цілісність держави. Щоденно на вас покладається велика відповідальність за виваженість кожного кроку, бо ви не маєте права на помилку.

Бажаю всім працівникам органів прокуратури Луганщини міцного здоров’я, професійного зростання, результативної роботи, впевненості у завтрашньому дні, віри у себе та скорішого повернення миру на луганську землю!  Щастя та  добробуту вашим родинам!

 

З повагою виконувач обов’язків

прокурора Луганської області

Олексій Смирнов

кількість переглядів: 381