21.04.2020

Прокуратура довела вину торговця канабісом – чоловік проведе 6 років 6 місяців за ґратами

Прокурори Новойдарського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури  підтримали публічне обвинувачення  стосовно раніше неодноразово судимого за злочини проти власності 27-річного мешканця м. Щастя, який обвинувачувався у незаконному збуті наркотичних засобів, а також їх придбанні та зберіганні без мети збуту ( ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309 КК України).

У судовому засіданні прокурором доведено вину особи у незаконній реалізації наркотичного засобу, обіг якого заборонено. За даними слідства, упродовж березня-травня 2019 року у наркоторговця проведено дві оперативні закупки канабісу, за кожну останній отримав по 250 гривень.

Під час обшуку за місцем проживання обвинуваченого виявлено та вилучено згорток вказаної наркотичної речовини, який останній придбав незаконним способом та зберігав для власних потреб. Маса канабісу у згортку складала близько 20 г.

Вину у вчинених злочинах обвинувачений визнав повністю.

Вироком Новоайдрського районного суду Луганської області, з урахуванням позиції прокурора, зловмисника визнано винним у вказаних кримінальних правопорушеннях та засуджено до 6 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 201