22.04.2020

Мешканець Сєвєродонецька за зберігання та збут наркотичних засобів отримав 9 років ув’язнення

Сєвєродонецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення  у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця, який обвинувачувався у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті  наркотичного засобу та особливо  небезпечного наркотичного засобу, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 307 КК України).

За даними слідства, упродовж червня-липня 2019 року 36-річний чоловік, раніше судимий за вчинення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, займався збутом на території міста канабісу та метадону. Реалізація наркотичних засобів здійснювалася шляхом особистої зустрічі наркоділка з покупцями, передачі товару та отримання коштів. Під час проведення оперативних закупок вказана особа збула громадянину  близько 20 г та декілька таблеток метадону.

Під час обшуку за місцем проживання обвинуваченого виявлено та вилучено  декілька згортків з наркотичними засобами для подальшої реалізації.

Підозрюваному  було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вину у вчинені злочину обвинувачений не визнав та відмовився надавати покази у суді.

Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області, з урахуванням позиції прокурора, вказану особу визнано винною. у вказаному кримінальному правопорушенні та засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів із дня проголошення вироку).

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 889