26.06.2020

Працівників прокуратури Луганської області відзначено нагородами до Дня Конституції України (ФОТО)

У прокуратурі Луганської області відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Конституції України. Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов відмітив роботу працівників регіональної прокуратури та вручив відзнаки прокуратури України.

 

Крім цього, прокурорів відзначено відомчими нагородами командувача Об’єднаних сил, голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації, керівництва прокуратури Луганської області.

Прокурор Луганської області Олексій Ляшенко привітав нагороджених з досягнутим результатом та високими здобутками в роботі. Також він звернувся до колективу з привітаннями з нагоди державного свята.

«Основний Закон країни закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини. І сьогодні ми робимо все від нас залежне, щоб конституційні права громадян не порушувалися. Дякую вам за вашу роботу», – зазначив у вітальному слові Олексій Ляшенко.

 

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 131