Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

08.06.2021

Футбольна команда прокурорів Луганщини – переможець «Суперкубку міста Сєвєродонецька – 2021» (ФОТО)

6 червня 2021 року на стадіоні «Хімік» міста Сєвєродонецька відбувся матч між минулорічним переможцем чемпіонату міста «Рефері-Екіпаж» та переможцем кубку міста у 2020 році – «Прокуратура».

Вже з перших хвилин гри футболісти прокуратури взяли хід поєдинку під свій контроль, забивши один м’яч у ворота суперника в першому таймі  та два – у другому, залишивши свої ворота «сухими». 3:0 – впевнена перемога прокурорів та черговий трофей у скарбницю досягнень нашої збірної.

Колектив Луганської обласної прокуратури вітає футболістів та пишається їхньою перемогою!

Бажаємо командного духу та спортивного завзяття! Нових перемог не тільки у відстоюванні ЗАКОНУ та СПРАВЕДЛИВОСТІ, а й у спорті!