22.09.2022

«Начальнику відділу молоді та спорту адміністрації м. Сєвєродонецьк» повідомлено про підозру у колабораціонізмі

За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури повідомлено про підозру у колабораційній діяльності сєвєродончанину (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Слідством встановлено, що з початку серпня 2022 по теперішній час 50-річний уродженець міста Сєвєродонецьк Луганської області добровільно зайняв псевдопосаду «начальника відділу молоді та спорту адміністрації м. Сєвєродонецьк» так званої «лнр».

Псевдочиновник виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції у незаконному органі влади.

Згідно з санкцією статті підозрюваному загрожує покарання у вигляді до десяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до п’ятнадцяти років та з можливістю конфіскації майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Луганської обласної прокуратури

кількість переглядів: 343