Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.09.2021

До уваги прокурорів, які проходять участь в доборі на вакантні посади в Луганській обласній прокуратурі

   20.09.2021 Кадровою комісією з добору на вакантні посади прокурорів Луганської обласної прокуратури у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня проведено перший етап добору – проведення співбесіди.
   Рішенням кадрової комісії з добору на вакантні посади прокурорів Луганської обласної прокуратури у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня 20.09.2021 затверджено Загальні бали за результатами співбесіди.
   Відповідно до  Порядку переведення прокурора до органу прокуратури вищого рівня, у разі наявності обставин, які не досліджувалися Комісією під час проходження кандидатом будь-якого етапу добору та могли вплинути на кількість набраних ним загальних балів, такі бали за підсумками кожного з етапів добору можуть бути предметом оскарження.
   Скарга подається особисто кандидатом до Комісії або на її електронну пошту не пізніше 5 робочих днів від дня оприлюднення загальних балів за підсумком кожного з етапів.
   У разі надсилання на електронну пошту Комісії документи оформлюються за правилами, визначеними у пунктах 2, 3 розділу IV цього Порядку.
   Скарги розглядаються на засіданні Комісії впродовж 5 робочих днів після закінчення строку на їх подання з прийняттям рішень про задоволення або відмову в задоволенні.
   Про прийняте рішення письмово повідомляється кандидат шляхом направлення листа на електрону пошту, вказану ним у заяві.
   Повторні скарги та від інших осіб, а також подані з порушенням установленого строку та порядку не приймаються і не розглядаються.
   Адреса електронної пошти Комісії: [email protected]

кількість переглядів: 5479