Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

 

Наказом керівника обласної прокуратури № 9 від 23.03.2023 затверджено Порядок організації та проведення особистого прийому у Луганській обласній прокуратурі (далі – Порядок).

 

Згідно п. 6. Порядку у разі запровадження карантину, встановлення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного стану на території України та в інших необхідних випадках прийом громадян керівництвом обласної прокуратури здійснюється із застосуванням відеоконференцзв’язку, згідно затвердженого графіку особистого прийому з дотриманням організаційно-розпорядчих документів Офісу Генерального прокурора та обласної прокуратури.

 

На особистий прийом до керівника обласної прокуратури, здійснюється попередній запис громадян, який розпочинається на наступний день після проведення ним особистого прийому та завершується за день до передбаченої графіком дати здійснення прийому.

 

Перший заступник, заступники керівника обласної прокуратури приймають громадян без попереднього запису в день їх звернення згідно з графіком.

 

+38(066)-815-86-93 – телефон для запису громадян на особистий прийом в режимі відеоконференцзв’язку за допомогою програмного забезпечення Zoom.

 

Також звернутися до Луганської обласної прокуратури Ви можете:

 1) із  зверненнями:

– електронною поштою ([email protected]);

– за телефоном «гарячої лінії» +38(066)-815-86-93;


 2) із запитами на публічну інформацію:

–  електронною поштою ([email protected]);

–  за  телефоном  +38(066)-815-86-93;


Розклад роботи Луганської обласної прокуратури:

понеділок-четвер з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 16:45.

Обідня перерва з 13:00 до 13:45.  

 

 

ГРАФІК

прийому громадян керівництвом Луганської обласної прокуратури

 

 

Керівник обласної прокуратури

Василина Сергій Олександрович

вівторок

з 10.00 год. до 11.00 год.

Перший заступник керівника обласної прокуратури

Караман Костянтин Валерійович

середа

з 10.00 год. до 12.00 год.

Заступник керівника обласної прокуратури

Чиж Олег Сергійович

четвер

з 10.00 год. до 12.00 год.

Заступник керівника обласної прокуратури

Самсонюк Іван Сергійович

п’ятниця

з 10.00 год. до 12.00 год.

 

З урахуванням нагальних питань прокурорської діяльності, які потребують невідкладного вирішення, графік та години прийому керівництвом обласної прокуратури можуть оперативно корегуватися із забезпеченням права громадян на особистий прийом.

 

Примітка: Керівник обласної прокуратури приймає громадян та представників юридичних осіб за зверненнями, в задоволенні яких відмовлено його першим заступником та заступниками, а також у разі оскарження їх дій чи рішень.

 

Перший заступник та заступники керівника обласної прокуратури приймають громадян з питань, розгляд яких віднесено до їх компетенції відповідно до розподілу функціональних обов’язків, щодо незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими за результатами розгляду їхніх звернень керівником самостійного структурного підрозділу обласної прокуратури, керівником місцевої (окружної) прокуратури.