31.10.2018

УВАГА! ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ПОТЕРПІЛІ ОСОБИ З ЧИСЛА ДІЮЧИХ ТА КОЛИШНІХ ПРАЦІВНИКІВ ПАТ «ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ», ПЕРЕД ЯКИМИ Є ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом невиплати заробітної плати працівникам ПАТ «Лисичанськвугілля» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України.
Наразі є нагальна потреба у встановленні потерпілих осіб з числа діючих та колишніх працівників ПАТ «Лисичанськвугілля», які мають заборгованість із виплати заробітної плати, їх залучення до провадження в якості потерпілих.
Старшим групи слідчих у вказаному кримінальному провадженні є Єрмолович Н. М. Крім того, з метою оперативного проведення процесуальних дій із потерпілими до групи слідчих включено слідчих Лисичанського відділу поліції: Барболюка Д. В. та Завгородню А. Ю.
У зв’язку з цим просимо громадян, перед якими є заборгованість із виплати заробітної плати, звертатися до старшого слідчого Слідчого Управління ГУНП в Луганській області Єрмолович Н. М. (м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова, 2Б) або до слідчих Лисичанського відділу поліції Барболюка Д. В. та Завгородньої А. Ю. (м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, 71).
 
 
Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 1188