28.02.2017

На Луганщині розпочато спеціальне досудове розслідування стосовно так званого «заступника міністра державної безпеки «ЛНР»

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно так званого «заступника міністра державної безпеки» терористичної організації «ЛНР» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації)

 

Встановлено, що з  2015 року громадянин України надав згоду на призначення себе на посаду так званого «заступника міністра державної безпеки» терористичної організації «ЛНР», дотепер організовує функціонування та діяльність так званого «відомства», видає накази, розпорядження обов’язкові до виконання підпорядкованими працівниками.

Вказана особа є керівником служби прикордонної охорони, організовує збір даних стосовно осіб, які незаконно утримуються та знаходяться в полоні терористичної організації «ЛНР».

Оскільки підозрюваний переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на непідконтрольній українській владі території Луганської області, його оголошено у розшук та, на підставі ухвали слідчого судді, розпочато спеціальне досудове розслідування.

 

 

Довідково: cанкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

 

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 1275