24.04.2017

Хід розслідування кримінального провадження за фактом терористичного акту, що призвів до загибелі члена місії ОБСЄ, на контролі прокуратури Луганської області

23.04.2017 до Управління Служби безпеки України в Луганській області надійшла оперативна інформація, що на дорозі сполученням с. Пришиб - с. Сміле Слов’яносербського району Луганської області (територія, тимчасово непідконтрольна українській владі) стався підрив автомобіля Спостережливої Місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ)

 

Внаслідок вибуху загинув представник медичного персоналу СММ ОБСЄ громадянин США та отримала поранення у вигляді контузії громадянка Німеччини.

За вказаним фактом Управлінням Служби безпеки України в Луганській області відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 258 КК України (терористичний акт, що призвів до загибелі людини).

Процесуальне керівництво здійснюється групою прокурорів відділу прокуратури області.

Хід розслідування кримінального провадження за фактом терористичного акту перебуває на контролі прокурора області.

 

Довідково: санкція ч. 3 ст. 258 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 2421