25.05.2017

Мешканцю Рубіжного, який збував спеціальні технічні засоби, призначені для негласного отримання інформації, загрожує до 7 років позбавлення волі

Розслідуванням встановлено, що у лютому 2017 року через соціальну мережу «ВКонтакте» 21-річний мешканець Рубіжного ознайомився із пропозицією про продаж технічних пристроїв із вбудованими відео- та аудіо-записуючими елементами, що призначені для негласного отримання інформації, та придбав вказані технічні пристрої, які згідно з висновком судово-технічної експертизи являють собою відео-аудіо записуючі пристрої, призначені для отримання та накопичення інформації на зовнішньому носії - картці пам’яті.

В подальшому, не маючи відповідних ліцензій на провадження господарської діяльності з торгівлі спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації, в порушення вимог чинного законодавства, останній розміщував оголошення в мережі Інтернет про продаж даних пристроїв із прихованими вбудованими мініатюрними відеокамерами та мікрофонами.

Наразі вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 359 КК України, та вирішується питання щодо застосування до останнього запобіжного заходу.

 

Довідково: санкція ч. 2 ст. 359 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 7 років.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 1977