15.02.2018

Прокуратурою Луганської області спільно зі співробітниками Служби безпеки України в Луганській та Донецькій областях затримано заступника міського голови під час одержання неправомірної вигоди

Слідчими прокуратури Луганської області спільно з працівниками Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки України в Луганській та Донецькій областях викрито заступника Сєвєродонецького міського голови та посередника (помічника депутата) під час одержання неправомірної вигоди

 

Наразі досудовим слідством встановлено, що наприкінці 2017 року високопосадовець вимагав грошові кошти від директора будівельної компанії в якості «відкату» у розмірі 10% від вартості об’єкту будівництва при виконанні цією компанією будівельних робіт з ремонту електричних мереж, приміщень систем опалення, водопостачання та водовідведення будівлі однієї з лікарень міста Сєвєродонецька.

15.02.2018  під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 135 тис грн посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України.  Вирішується питання щодо повідомлення означеній особі та посереднику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Слідчими та прокурорами проводиться комплекс невідкладних слідчих-розшукових дій, спрямованих на документування злочинної діяльності, тривають обшуки за місцем мешкання та роботи чиновника.

Найближчим часом прокурорами до суду буде направлено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під варту.

Досудове розслідування триває. На цей час перевіряється причетність означеної службової особи до вчинення інших корупційних злочинів на території області.

 

 

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

           

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 3023