06.03.2018

На Луганщині розпочато спеціальне досудове розслідування стосовно суддів «ЛНР», які переховуються на тимчасово непідконтрольній території області

Прокуратурою Луганської області здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях стосовно двох суддів терористичної організації «ЛНР» за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь та сприяння діяльності терористичної організації)

 

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказані особи, будучи суддями Луганського окружного адміністративного суду, з метою укріплення незаконної влади представників «ЛНР» та бажаючи сприяти її діяльності, стали учасниками вказаної терористичної організації.

Перебуваючи на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області, судді здійснюють правосуддя від імені «ЛНР» та виносять незаконні рішення, що суперечать принципам Конституції України та іншим законодавчим актам України.

Оскільки вказані особи переховуються від слідства та суду, останніх оголошено у розшук та за клопотанням прокуратури розпочато спеціальне досудове розслідування.

 

Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 849