16.04.2018

За принципової позиції прокуратури Луганщини одного з вбивць мера Старобільська засуджено до найсуворішого покарання - довічного позбавлення волі

Прокуратура Луганської області підтримала публічне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства Старобільського міського голови В. Живаги

 

 

Розслідуванням встановлено, що двоє мешканців Луганщини у складі організованої злочинної групи, виконуючи замовлення на вбивство, застрелили вказаного посадовця на території подвір’я Старобільської міської ради.

Вироком першої інстанції двох вбивць засуджено до 15 років позбавлення волі.

За принципової позиції прокуратури Луганщини суд апеляційної інстанції переглянув рішення Старобільського районного суду та частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора, ухваливши новий вирок, яким одного з вбивць мера наразі засуджено до найсуворішого покарання - довічного позбавлення волі. Стосовно другого учасника злочинної групи вирок суду залишено без змін.

Кримінальне провадження стосовно організатора цього замовного вбивства виділено в окреме провадження та його оголошено у розшук.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 2888