07.06.2018

На Луганщині затримано співробітника Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства під час одержання неправомірної вигоди

Прокуратурою Луганщини спільно з Управлінням захисту економіки у Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчим управлінням Головного управління Національної поліції України у Луганській області під час одержання неправомірної вигоди викрито головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Розслідуванням встановлено, що співробітник обласного управління одержав неправомірну вигоду від мешканців Луганщини за сприяння у безперешкодному складенні екзаменів для отримання посвідчення мисливця.

Під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 2250 грн вказану службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та направлення до суду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 405