10.10.2018

На Луганщині засуджено організатора незаконного референдуму у місті Новодружеську

Прокуратурою Луганської області підтримано державне (публічне) обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 110 КК України)

 

Під час судових слухань встановлено, що навесні 2014 року мешканка міста Новодружеськ брала активну участь в організації та проведенні незаконного референдуму щодо створення на території Луганської області так званої «ЛНР». Зокрема, фактично обіймаючи посаду «голови виборчої комісії», жінка приймала від місцевих жителів документи, видавала бюлетені для голосування, контролювала та координувала роботу членів дільничної виборчої комісії, підписувала й передавала протоколи щодо результатів псевдореферендуму.

Сєвєродонецький міський суд, дослідивши  докази, зібрані в ході досудового розслідування та погодившись із позицією державного обвинувачення, визнав особу винною у вчиненні кримінального правопорушення. Згідно із вироком суду, жінці призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробуванням.

 


Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 431