19.11.2018

Правоохоронці розслідують замах на умисне вбивство в Сватівському районі

Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом закінченого замаху на умисне заподіяння смерті іншій людині (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 115 КК України).

 

Встановлено, що у вечірній час доби 18.11.2018 у дворі будинку в с. Ковалівка Сватівського району Луганської області невідома особа вистрілила з мисливської рушниці в 40-річного чоловіка, який мешкав у вказаному домогосподарстві. Останній отримав тілесні ушкодження у вигляді вогнепального поранення лівої руки та був шпиталізований до лікарні.

Потерпілий розповів, що у неділю був вдома зі своєю співмешканкою та трьома неповнолітніми дітьми, почув стукіт у вікно, після чого вийшов з будинку та побачив чоловіка з мисливською рушницею. Коли намагався сховатися у будинку  -  зловмисник здійснив постріл.  Потерпілий відчув гостру біль та побачив кров на руці.

У даному кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення обставин вчинення злочину.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 115 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років або довічного позбавлення волі.

 

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 1122