15.02.2019

За втручання прокуратури Луганщини державі повернуто майновий комплекс елеватора вартістю 7,2 млн грн

Органами прокуратури Луганської області постійно вживаються заходи представницького характеру з метою недопущення порушень прав та інтересів держави щодо об’єктів державної власності.

 

Зокрема, встановлено, що згідно діючого законодавства не підлягає приватизації майновий комплекс Солідарненського елеватору, який розташовано у  Білокуракинському районі Луганської області, повноваження управління зазначеним майном належать державі в особі Кабінету Міністрів України. Проте Солідарненською сільською радою прийнято рішення, яким фактично змінено правовий режим майна елеватора з державної власності у приватну, за відсутності згоди власника.

На усунення порушень законодавства прокуратурою Луганської області  заявлено відповідний позов, за результатами розгляду якого господарським  судом підтверджено незаконність рішення сільської ради та його скасовано, право власності на нерухоме майно визнано за державою в особі Кабінету Міністрів України.

З обґрунтованістю висновків суду першої інстанції погодився і апеляційний господарський суд, який залишив апеляційну скаргу відповідача без задоволення.

Як результат, на цей час рішення суду виконано, а  майно вартістю 7,2 млн грн повернуто у власність держави.

 

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 1348