01.08.2019

Бойовику так званого «6-го полку ім. Матвєя Платова» «народної міліції ЛНР» заочно оголошено підозру

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно громадянина України, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) та ч. 2 ст. 110 (вчинення дій, спрямованих на незаконну зміну меж території та державного кордону України  на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в січні 2015 року мешканець міста Первомайська вступив до так званого «6-го окремого мотострілецького козачого полку ім. Матвєя Платова», який є одним із підрозділів так званої «народної міліції ЛНР».

На посаді «заступника командира взводу» «підрозділу» силового блоку терористичної організації «ЛНР» бойовик брав участь у здійсненні збройного опору силам та засобам ЗСУ, задіяним у проведенні Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил в районі населених пунктів  Новотошківське та  Троїцьке Попаснянського району.

Вказаній особі заочно оголошено підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3  та ч. 2 ст. 110 КК України.

Оскільки поплічник терористів переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово окупованій території Луганської області, його оголошено у розшук.

Довідково: санкція інкримінованих статей передбачає покарання у виді позбавлення волі  від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 630