17.10.2019

Прокуратура контролює хід розслідування загоряння на території агрофірми в Білокуракинському районі, внаслідок чого постраждали двоє людей

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом загоряння автомобіля та  паливно-мастильних матеріалів, що сталося  16.10.2019 на території агрофірми у с. Шапарівка Білокуракинського району.

 

За попередньою інформацією, загоряння  сталося під час перекачування  бензину з цистерни бензовоза в наземні ємності.

Внаслідок пожежі постраждали двоє людей. Працівник агрофірми, який знаходився на  ємності під час перекачування пального, на даний час  знаходиться у реанімаційному відділенні з опіками близько 70-80 відсотків тіла другого та третього ступеню. Водій автомобіля, який отримав опіки першого ступеню тяжкості,  від госпіталізації відмовився.

Відомості за вказаним фактом внесені слідчими Білокуракинського відділу поліції ГУНП в Луганській області  до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, що спричинило тяжкі наслідки).

На даний час проведено огляд місця події, вилучено речові докази, виконуються слідчі дії. Хід розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Луганської області

(за матеріалами Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури)

кількість переглядів: 1457