31.10.2019

На Луганщині засуджено трьох чоловіків за наругу над могилами

Лисичанською місцевою прокуратурою підтримано в суді публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно трьох мешканців м. Лисичанська, які обвинувачувалися у  вчиненні наруги над могилами та викраденні металевих предметів з кладовища.


Стороною обвинувачення доведено, що   упродовж січня-лютого  2017  року вказані особи, за попередньою змовою між собою, нехтуючи моральними засадами суспільства   в частині  поваги  до померлих та місць їх поховання, з метою незаконного збагачення демонтували огорожі на місцях поховання та знімали металеві ланцюги. Вкрадене вандали здавали на металобрухт.  Злочинні дії  на місцевому кладовищі правопорушники вчиняли систематично.

З урахуванням позиції прокуратури Лисичанський міський суд Луганської області визнав обвинувачених винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 297 КК України, та призначив покарання: двом особам у вигляді  4 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки, раніше судимому чоловіку    5 років 4 місяці позбавлення волі з урахуванням  невідбутої частини покарання за попереднім вироком суду.

Довідково: на даний час вирок не набрав законної сили, оскільки  триває строк на апеляційне оскарження (30 днів  з моменту проголошення вироку).

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 558